Producenci

Czas realizacji zamówień

Zamówienia kompletne i opłacone zostaną wysłane w ciągu 1-2 dni roboczych, od momentu ich zaksięgowania przelewu. Natomiast należy pamiętać, o czasie doręczenia zamówienia przez przewoźnika, najczęściej to kolejne 1-2 dni robocze. (Firma kurierska Inpost, Paczkomaty Inpost, Poczta Polska).

Stan realizacji dostawy można sprawdzić na stronie internetowej firmy kurierskiej - Inpost, Poczta Polska  oraz Orlen Paczka. Podając uzyskany od nas numer przesyłki. Dodatkowych informacji udzieli dyspozytor w firmie kurierskiej, z która warto kontaktować się telefonicznie.


Uwaga! Przy płatności przelewem bankowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Złożone zamówienie z opcją odbioru osobistego w wybranym punkcie będzie możliwe do odbioru po potwierdzeniu przez sklep jego pełnej kompletacji.

W przypadku zamówienia z opcją w płatności przelewem lub płatności online sklep potwierdza możliwość odbioru osobistego po skompletowaniu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty na koncie sprzedawcy.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

W przypadku wyboru przez klienta formy dostawy - Pocztex Kurier, Odbiór w punkcie Pocztex, informujemy, iż zamówienia takie nadawane są wyłącznie w poniedziałki, środy i piątki.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl