Pokarmy - terrarystyka

Legwan zielony, żółw wodny i lądowy, kameleon – to zwierzęta terrariowe, które, jak każdy inny pupil, do zachowania zdrowia i dobrej kondycji potrzebują odpowiedniej karmy. Znajdziesz ją na tej stronie. Oferowane przez nas pokarmy dla zwierząt terrariowych są odpowiednio zbilansowane, czyli dostarczają wszystkich niezbędnych witamin, minerałów i innych składników odżywczych. Dzięki nim legwany i żółwie mogą cieszyć się zdrowiem, dobrym samopoczuciem i przede wszystkim prawidłowo się rozwijać.

Co znajduje się w dostępnych tutaj pokarmach? Przede wszystkim wysokiej jakości składniki roślinne, które są źródłem witamin i mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. W karmie dla żółwi wodnych i błotnych znajdują się również ryby, dzięki którym skorupa odpowiednio się rozwija.

Przy zakupie karmy dla swojego pupila należy zwrócić uwagę na szczegółowy opis produktu i wybrać wariant, który jest przeznaczony dla danego gatunku. W ten sposób masz pewność, że mieszanka będzie wspierać rozwój Twojego zwierzęcia oraz będzie mu smakować.

Średnia ocena: 4.3
Na podstawie: 192 ocen
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl