Czystość w terrarystyce

Utrzymywanie porządku w terrarium jest niezwykle ważne. Bez usuwania nieczystości dochodzi do namnażania się bakterii, które mogą negatywnie wpływać na zdrowie i kondycję zwierząt. Dlatego w poniższej ofercie znajdują się środki czystości do terrarium i akcesoria, dzięki którym utrzymanie porządku będzie o wiele łatwiejsze.

Na naszych wirtualnych półkach zobaczysz między innymi podłoże z kostki bukowej, kokosa, naturalnej kory czy olszyny. To, które z nich wybierzesz, powinno być podyktowane indywidualnymi potrzebami Twojego zwierzęcia.

W naszej ofercie znajdziesz tylko naturalne podłoża, które nie zawierają żadnych sztucznych dodatków, a także są bezzapachowe. Wszystkie z nich doskonale wchłaniają wilgoć, a także likwidują nieprzyjemny odór. Ponadto pomagają one w tworzeniu odpowiedniego mikroklimatu, w którym zwierzę czuje się najbardziej komfortowo. Nie bez znaczenia jest również to, że oferowane tutaj akcesoria do terrarium również dobrze się prezentują, imitując naturalne środowisko gadów. Kostka bukowa, kokos, olszyna, kora – wybór należy do Ciebie. Pamiętaj również o odpowiednich środkach czystości.

Średnia ocena: 4.2
Na podstawie: 236 ocen
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl