Sosnowiec
ul. Braci Mieroszewskich 2a
Telefon: 32 263 07 37
Market E. Leclerc


Dąbrowa Górnicza
ul. Jana III Sobieskiego 6
Telefon: 32 260 00 13
Centrum Handlowe PogoriaSosnowiec
ul. K. K. Baczyńskiego 25C
Telefon: 32 263 16 40
Galera Handlowa AtutSosnowiec
ul. Staszica 8B
Telefon: 32 332 94 14
Centrum Handlowa Plejada

KURIER InPost
przedpłata13,50zł

KURIER InPost
za pobraniem15,99zł

07-08-2018 - OPTI LIFE zdrowo bez kukurydzy, przenicy i glutenu

 

https://www.youtube.com/watch?v=vZ1OW1PVWTM

 

Jako miłośnik psów na pewno chcesz dla swojego pupila jak najlepiej! Podstawę dobrej formy u psa stanowi zdrowa, zrównoważona dieta.
Linia karm Opti Life została opracowana z myślą o optymalnym zdrowiu czworonogów. Efekt jest widoczny błyskawicznie w postaci lśniącej sierści, wilgotnego nosa, błysku w oczach, bezproblemowego trawienia i dobrego stanu uzębienia!

Ponieważ wykorzystujemy zboża, nasiona i inne naturalne produkty, kontrola jakości jest bardzo ważna. Co więcej, każdy plon jest nieco inny pod względem barwy, kształtu, wielkości i konsystencji.

Dlatego najpierw wyznaczamy surowe standardy, a następnie przy odbiorze składników szczegółowo sprawdzamy ich jakość, zanim zostaną dopuszczone na linię produkcyjną.

Nasze wyroby są również poddawane rozmaitym kontrolom w procesie produkcji. Przestrzegamy najwyższych norm jakości FCA (Feed Chain Alliance) dotyczących karmy dla zwierząt, HACCP (Analiza Zagrożeń i Krytyczne Punkty Kontroli) oraz IFS (Międzynarodowy Standard Żywności). To gwarantuje możliwość pełnego prześledzenia źródła i pochodzenia stosowanych surowców, dzięki gromadzeniu próbek użytych surowców i wytworzonych karm, zgodnie z przepisami prawa.

W Versele-Laga wierzymy również, że jakość się zawsze opłaca, i dbamy, aby każda osoba w firmie była tego świadoma. Ważna jest dla nas jakość nie tylko produktów, ale wszystkiego, co robimy.