Sosnowiec
ul. Braci Mieroszewskich 2a
Telefon: 32 263 07 37
Market E. Leclerc


Dąbrowa Górnicza
ul. Jana III Sobieskiego 6
Telefon: 32 260 00 13
Centrum Handlowe PogoriaSosnowiec
ul. K. K. Baczyńskiego 25C
Telefon: 32 263 16 40
Galera Handlowa AtutSosnowiec
ul. Staszica 8B
Telefon: 32 332 94 14
Centrum Handlowa Plejada

KURIER InPost
przedpłata13,50zł

KURIER InPost
za pobraniem15,99zł

Herbal Pets

HERBAL PETS BABKA LANCETOWATA 70G
Babka lancetowata - dla królików i gryzoni posiada właściwości oczyszczające, osłaniające, przeciwzapalne, regenerujące i gojące. Korzystnie wpływa na przewód pokarmowy i skórę zwierząt a także wzmacnia odporność organizmu
- brak - zapytaj o dostępność
Cena: 4,75zł
HERBAL PETS CHIPSY NATURALNE BANAN 75G
Suszone Chipsy z banana. Banany są bardzo odżywcze. Zawierają m in. potas, magnez, witaminę C i B6. Zalecane królikom, szynszylom, świnkom morskim, chomikom, szczurkom. Ze względu na zawartość cukru nie zaleca się ich podawania koszatniczkom.
- wysyłamy w ciągu 24h
Cena: 3,99zł
HERBAL PETS CHIPSY NATURALNE BROKUŁ 50G
Chipsy naturalne - brokuł Brokuł jest bogaty w witaminy (A, C, B 1, B2, PP), i sole mineralne. Najcenniejszy w brokule jest sulforafan - substancja zapobiegająca chorobie i bezpośrednio zwalczająca komórki nowotworowe
- wysyłamy w ciągu 24h
Cena: 3,99zł
HERBAL PETS CHIPSY NATURALNE GRUSZKA 75G
Suszone Chipsy z gruszki. Suszone owoce gruszy korzystnie wpływają na układ pokarmowy szczególnie w przypadku występowania biegunek a także zalecane są w infekcjach układu moczowego i kamicy moczowej. Przysmak szynszyli, chomików, szczurów, królików i świnek morskich.
- wysyłamy w ciągu 24h
Cena: 3,99zł
HERBAL PETS CHIPSY NATURALNE JABŁKO 100G
Chipsy naturalne - jabłko Jabłka mają właściwości odżywcze, wzmacniające, oczyszczające. Owoce jabłoni korzystnie wpływają na układ pokarmowy szczególnie przy występowaniu biegunek, nieżytów żołądka i infekcjach jelit. Zalecane królikom i gryzoni za wyjątkiem koszatniczek.
- wysyłamy w ciągu 24h
Cena: 4,20zł
HERBAL PETS CHIPSY NATURALNE MARCHEWKA 125G
Marchewka suszona Korzeń marchwi zawiera prowitaminę A, witaminy z grupy B, PP, a także E, C, K, M. Posiada właściwości wzmacniające, odżywcze, witaminizujące i oczyszczające. Marchew wpływa bardzo korzystnie na rozwój prawidłowej mikroflory jelitowej przez co reguluje zaburzenia trawienne. Ponadto marchew wykazuje właściwości przeciwroba...
- wysyłamy w ciągu 24h
Cena: 3,99zł
HERBAL PETS CHIPSY NATURALNE PASTERNAK 125G
Chipsy naturalne - pasternak Korzeń pasternaka zwyczajnego jest naturalnym źródłem witamin i substancji mineralnych. Pasternak oczyszcza organizm z toksyn a także dzięki odpowiedniej twardości doskonale spełnia rolę naturalnego gryzaka służącego ścieraniu siekaczy królików i gryzoni. Zalecany głównie królikom, koszatniczkom, świnkom morsk...
- brak - zapytaj o dostępność
Cena: 4,20zł
HERBAL PETS GAŁĄZKI JABŁONI 100G
Gałązki jabłoni stanowią naturalne źródło włókna, soli mineralnych, pierwiastków śladowych i witaminy C. Substancje w nich zawarte regulują funkcjonowanie układu moczowego, pokarmowego (biegunki, robaczyce) i układu nerwowego. Zapobiegają chorobom zębów i przyzębia królików i gryzoni. Stanowią doskonały naturalny produkt umożliwiający ści...
- wysyłamy w ciągu 24h
Cena: 3,99zł
HERBAL PETS GRYSIK DLA GRYZONI ZIOŁOWO-WARZYWNY 100G
Grysik ziołowo-warzywny z płatkami róży dla królików i gryzoni, jest źródłem łatwo przyswajalnych naturalnych witamin oraz substancji mineralnych zawartych w ziołach i warzywach.
- wysyłamy w ciągu 24h
Cena: 3,99zł
HERBAL PETS GRYZACZKI DLA GRYZONI KMINKOWE 160g
Gryzaczki kminkowe - dla królików i gryzoni. działają łagodząco na przewód pokarmowy, przeciwdziałają pasożytom jelitowym. Ponadto łagodzą dolegliwości alergii oraz problemów skórnych. Gryzaczki dzięki znacznej twardości doskonale ścierają siekacze. Waga 160g
- wysyłamy w ciągu 24h
Cena: 4,95zł
HERBAL PETS GRYZACZKI DLA GRYZONI MELISOWE 140g
Melisa działa uspokajająco, przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie na przewód pokarmowy, łagodzi skutki zaburzeń trawiennych. Produkt umożliwia ścieranie zębów królikom i gryzoniom.
- wysyłamy w ciągu 24h
Cena: 4,95zł
HERBAL PETS GRYZACZKI DLA GRYZONI WARZYWNE 160g
Gryzaczki warzywne - dla królików i gryzoni. są bogatym źródłem witamin i mikroelementów. Gryzaczki dzięki znacznej twardości doskonale ścierają siekacze.
- wysyłamy w ciągu 24h
Cena: 4,95zł
HERBAL PETS GRYZIÓŁKA DLA KOSZATNICZEK I SZYNSZYLI 800g
Gryziółka to holistyczna karma dla szynszyli i koszatniczek inspirowana ich naturalną dietą i specyficznymi potrzebami. Harmonijny skład skutecznie chroni nerki, wątrobę oraz zapobiega chorobom metabolicznym takim jak np. otyłość czy cukrzyca. Gryziółka to mieszanka ziół o różnorodnej strukturze i twardości wymuszająca dłuższe i dokładnie...
- wysyłamy w ciągu 24h
Cena: 36,70zł
HERBAL PETS KARMA ZIOŁOW O - WARZYWNA DLA CHIMKA 150G
Karma stworzona na bazie ziół i warzyw stanowiących nie tylko naturalne przysmaki chomików, lecz również korzystnie wpływające na ich organizm.
- wysyłamy w ciągu 24h
Cena: 4,20zł
HERBAL PETS KARMA ZIOŁOWO - OWOCOWA DLA SZYNSZYLI 150G
Karma stworzona na bazie ziół i suszonych (niekandyzowanych) owoców stanowiących nie tylko naturalne przysmaki szynszyli, ale również i korzystnie oddziałujące na ich organizm oraz będące źródłem naturalnych witamin oraz odżywczych składników mineralnych.
- brak - zapytaj o dostępność
Cena: 5,50zł
HERBAL PETS KARMA ZIOŁOWO - WARZYWNA DLA KOSZATNICZKI 150G
Karma stworzona na bazie ziół i warzyw stanowiących nie tylko naturalne przysmaki koszatniczek, lecz również korzystnie wpływające na ich organizm. Topinambur i ziele borówki czernicy wykazują właściwości przeciwcukrzycowe.
- wysyłamy w ciągu 24h
Cena: 5,20zł
HERBAL PETS KARMA ZIOŁOWO - WARZYWNA DLA KRÓLIKA 150G
Karma stworzona na bazie ziół i warzyw stanowiących nie tylko naturalne przysmaki królików, lecz również korzystnie oddziałujące na ich organizm oraz będące źródłem naturalnych witamin i odżywczych składników mineralnych.
- wysyłamy w ciągu 24h
Cena: 5,20zł
HERBAL PETS KARMA ZIOŁOWO - WARZYWNA DLA ŚWINEK 150G
Karma stworzona na bazie ziół i warzyw stanowiących nie tylko naturalne przysmaki świnek morskich, ale również i korzystnie oddziałujące na ich organizm oraz będące źródłem naturalnych witamin (szczególnie witaminy C) i odżywczych składników mineralnych.
- wysyłamy w ciągu 24h
Cena: 5,20zł