Sosnowiec
ul. Braci Mieroszewskich 2a
Telefon: 32 263 07 37
Market E. Leclerc


Dąbrowa Górnicza
ul. Jana III Sobieskiego 6
Telefon: 32 260 00 13
Centrum Handlowe PogoriaSosnowiec
ul. K. K. Baczyńskiego 25C
Telefon: 32 263 16 40
Galera Handlowa AtutSosnowiec
ul. Staszica 8B
Telefon: 32 332 94 14
Centrum Handlowa Plejada

KURIER InPost
przedpłata13,50zł

KURIER InPost
za pobraniem15,99zł

Przysmaki

DAKO-ART NATURALNE GRYZAKI DLA GRYZONI
Naturalne gryzaki dla gryzoni. Karma uzupełniająca dla gryzoni – Naturalne gryzaki.Ich zadaniem jest zapewnienie wszystkim gryzoniom, a także królikom możliwości ścierania stale rosnących siekaczy.Szczególnie zalecamy podawanie gryzaków królikom, koszatniczkom, myszoskoczkom, świnkom morskim i szynszylom. Skład : gałązki jabłoni, gałązki...
- wysyłamy w ciągu 24h
Cena: 4,15zł
HERBAL PETS CHIPSY NATURALNE BANAN 75G
Suszone Chipsy z banana. Banany są bardzo odżywcze. Zawierają m in. potas, magnez, witaminę C i B6. Zalecane królikom, szynszylom, świnkom morskim, chomikom, szczurkom. Ze względu na zawartość cukru nie zaleca się ich podawania koszatniczkom.
- wysyłamy w ciągu 24h
Cena: 3,99zł
HERBAL PETS CHIPSY NATURALNE GRUSZKA 75G
Suszone Chipsy z gruszki. Suszone owoce gruszy korzystnie wpływają na układ pokarmowy szczególnie w przypadku występowania biegunek a także zalecane są w infekcjach układu moczowego i kamicy moczowej. Przysmak szynszyli, chomików, szczurów, królików i świnek morskich.
- wysyłamy w ciągu 24h
Cena: 3,99zł
HERBAL PETS GAŁĄZKI JABŁONI 100G
Gałązki jabłoni stanowią naturalne źródło włókna, soli mineralnych, pierwiastków śladowych i witaminy C. Substancje w nich zawarte regulują funkcjonowanie układu moczowego, pokarmowego (biegunki, robaczyce) i układu nerwowego. Zapobiegają chorobom zębów i przyzębia królików i gryzoni. Stanowią doskonały naturalny produkt umożliwiający ści...
- wysyłamy w ciągu 24h
Cena: 3,99zł
HERBAL PETS GRYSIK DLA GRYZONI ZIOŁOWO-WARZYWNY 100G
Grysik ziołowo-warzywny z płatkami róży dla królików i gryzoni, jest źródłem łatwo przyswajalnych naturalnych witamin oraz substancji mineralnych zawartych w ziołach i warzywach.
- wysyłamy w ciągu 24h
Cena: 3,99zł
HERBAL PETS GRYZACZKI DLA GRYZONI KMINKOWE 160g
Gryzaczki kminkowe - dla królików i gryzoni. działają łagodząco na przewód pokarmowy, przeciwdziałają pasożytom jelitowym. Ponadto łagodzą dolegliwości alergii oraz problemów skórnych. Gryzaczki dzięki znacznej twardości doskonale ścierają siekacze. Waga 160g
- wysyłamy w ciągu 24h
Cena: 4,95zł
HERBAL PETS GRYZACZKI DLA GRYZONI MELISOWE 140g
Melisa działa uspokajająco, przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie na przewód pokarmowy, łagodzi skutki zaburzeń trawiennych. Produkt umożliwia ścieranie zębów królikom i gryzoniom.
- wysyłamy w ciągu 24h
Cena: 4,95zł
HERBAL PETS GRYZACZKI DLA GRYZONI WARZYWNE 160g
Gryzaczki warzywne - dla królików i gryzoni. są bogatym źródłem witamin i mikroelementów. Gryzaczki dzięki znacznej twardości doskonale ścierają siekacze.
- wysyłamy w ciągu 24h
Cena: 4,95zł
HERBAL PETS KARMA ZIOŁOW O - WARZYWNA DLA CHIMKA 150G
Karma stworzona na bazie ziół i warzyw stanowiących nie tylko naturalne przysmaki chomików, lecz również korzystnie wpływające na ich organizm.
- wysyłamy w ciągu 24h
Cena: 4,20zł
HERBAL PETS KARMA ZIOŁOWO - OWOCOWA DLA SZYNSZYLI 150G
Karma stworzona na bazie ziół i suszonych (niekandyzowanych) owoców stanowiących nie tylko naturalne przysmaki szynszyli, ale również i korzystnie oddziałujące na ich organizm oraz będące źródłem naturalnych witamin oraz odżywczych składników mineralnych.
- wysyłamy w ciągu 24h
Cena: 5,50zł
HERBAL PETS KARMA ZIOŁOWO - WARZYWNA DLA KOSZATNICZKI 150G
Karma stworzona na bazie ziół i warzyw stanowiących nie tylko naturalne przysmaki koszatniczek, lecz również korzystnie wpływające na ich organizm. Topinambur i ziele borówki czernicy wykazują właściwości przeciwcukrzycowe.
- wysyłamy w ciągu 24h
Cena: 5,20zł
HERBAL PETS KARMA ZIOŁOWO - WARZYWNA DLA KRÓLIKA 150G
Karma stworzona na bazie ziół i warzyw stanowiących nie tylko naturalne przysmaki królików, lecz również korzystnie oddziałujące na ich organizm oraz będące źródłem naturalnych witamin i odżywczych składników mineralnych.
- wysyłamy w ciągu 24h
Cena: 5,20zł
HERBAL PETS KARMA ZIOŁOWO - WARZYWNA DLA ŚWINEK 150G
Karma stworzona na bazie ziół i warzyw stanowiących nie tylko naturalne przysmaki świnek morskich, ale również i korzystnie oddziałujące na ich organizm oraz będące źródłem naturalnych witamin (szczególnie witaminy C) i odżywczych składników mineralnych.
- wysyłamy w ciągu 24h
Cena: 5,20zł
HERBAL PETS KARMA ZIOŁOWO - WARZYWNA DLA SZCZURKA 150G
Karma ziołowo-warzywna dla szczurów to idealnie zbilansowana mieszanka ziół i warzyw wzbogacająca codzienną dietę. Zawiera witaminy, składniki odżywcze i mikroelementy regulujące podstawowe funkcje organizmu.
- wysyłamy w ciągu 24h
Cena: 5,19zł
HERBAL PETS MIESZANKA KORY 75G
Mieszanka kory jest bogata w witaminy, sole mineralne i włókno. Kora drzew liściastych korzystnie wpływa na układ pokarmowy zwierząt, łagodzi objawy biegunki i nieżytów jelit, zmniejsza prawdopodobieństwo chorób zębów i przyzębia oraz zapewnia możliwość ścierania siekaczy. Zalecana szczególnie królikom, koszatniczkom, szynszylom i świnkom...
- wysyłamy w ciągu 24h
Cena: 3,99zł
HERBAL PETS SUSZONA NATKA PIETRUSZKI 80G
Natka pietruszki działa stymulująco na wydzielanie soków żołądkowych. Jest bogatym, naturalny źródłem witaminy C
- wysyłamy w ciągu 24h
Cena: 3,95zł
HERBAL PETS SUSZONA POKRZYWA 70G
Suszona pokrzywa dla gryzoni i królików ma własciwości odżywczo, witaminizująco, mineralizująco wzmacniająco. Wpływa korzystnie na przewód pokarmowy, pobudza wydzielanie soków żołądkowych, poprawia trawienie i przyswajanie pokarmów. Zawiera naturalną wit. C obniża poziom cukru w krwi. Opakowanie 70g
- wysyłamy w ciągu 24h
Cena: 3,95zł
HERBAL PETS SUSZONY NAGIETEK DLA KOSZATNICZEK 100G
Kwiaty nagietka lekarskiego korzystnie wpływają na czynności przewodu pokarmowego, ułatwiają trawienie i przyswajanie pokarmów, regulują funkcjonowanie wątroby i łagodzą skutki zatruć pokarmowych.
- wysyłamy w ciągu 24h
Cena: 5,20zł